TEKNOLOJİ


ÜRETİM

İmece Plastik
 
 

Sera örtüsü üretimi...

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne, müşteriye, bölgeye özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 0,8 metre eninden 16 metre genişliğe, talep edilen boyda, 100 micron-200 micron kalınlık aralığında, % 1-%10 kalınlık hassasiyeti aralığında, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir.

 

Toprak üst örtüsü üretimi...

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne, müşteriye, bölgeye özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 0,8 metre eninden 8 metre genişliğe, talep edilen boyda, 20 micron-200 micron kalınlık aralığında, % 1-%10 kalınlık hassasiyeti aralığında, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir

 

Tarımsal ve endüstriyel ambalaj üretimi...

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne, müşteriye, bölgeye özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 0,8 metre eninden 8 metre genişliğe, talep edilen boyda, 20 micron-200 micron kalınlık aralığında, % 1-%10 kalınlık hassasiyeti aralığında, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir.

 

Yassı damla sulama borusu üretimi...

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne, basınç gurubuna ve TSE standartlarına göre özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 16 mm çapından 25 mm çapa kadar, talep edilen boyda, 6 mil - 18 mil kalınlık aralığında, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir.

 

Yuvarlak damla sulama borusu üretimi...

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne ve TSE standartlarına göre özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 16 mm çapından 20 mm çapa kadar, talep edilen boyda, 0,8 mm - 1,4 mm kalınlık aralığında, %1-%10 kalınlık hassasiyeti aralığında, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir.

 

PE 100 borusu üretimi

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne, basınç gurubuna ve TSE standartlarına göre özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 16 mm çapından 250 mm çapına kadar, talep edilen boyda, 2 mm - 34 mm kalınlık aralığında, % 1-%10 kalınlık hassasiyeti aralığında, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir.

 

Ek parça üretimi...

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne ve TSE standartlarına göre özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. Sektörde ihtiyaç olacak her türlü ek parça TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretilir.

 

Drip üretimi...

Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne ve TSE standartlarına göre özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 1,2 Lt/dakika damlatma kapasitesinden 4 Lt/dakika damlatma kapasitesine kadar, talep edilen ya da sektörün gerektirdiği özelliklerde, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir.

Web Tasarım ve Uygulama destech.com.tr